DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Cutting srdcem

Na prodej krmení st Hippolyt

 

 Nabízíme prodej kvalitního krmení st Hippolyt

 

Tímto krmením krmíme naše koně již dva roky a jejich kondice a srst
je perfektní. Krmili jsme spoustu jiných musli a granulí, ale nikdy
naše koně nevypadali tak dobře jako s krmením st Hippolyt.
Oproti jinému krmení je krmná denní dávka krmení st Hippolyt velmi nízká,
ale přesto plnohodnotná na vitamíny, stopové prvky a minerály.
Vybrat si můžete z celé škály krmení v podobě musli a nebo peletek, pro
koně špatně krmitelné, temperamentní, ve vysoké zátěži, chovné klisny,
hříbata a nebo staré koně a hobby koně.Chovné klisny a hříbata.

Krmivo pro chovné klisny optimalizované podle potřeb.
Granule - papírový pytel 25kg
Musli - papírový pytel 20kg

 

   

 

 

 

 

Vysoce hodnotné hříběcí krmivo pro podporu harmonického vývoje hříběte. Je spec.koncipované tak, aby umožnilo regulované trávení a vyrovnaný růst právě v průběhu prvních měsíců života. Bohaté na minerály a stopové prvky pro dobrý vývoj kostí a chrupavek.
Granule - papírový pytel 25kg  
Musli - papírový pytel 20kg   

 

Hlavní krmný program

Hesta mix je vhodný pro barokní koně, speciální plemena a také pro koně se zláštními potřebami podávání minerálních a vitálních látek.
Hesta Mix Classic - papír.pytel 25kg   
Hesta Mix Musli - papír.pytel 20kg  
Hesta Mix Light - papír.pytel 20kg  Champions Claim byl vyvinut ve spolupráci se známým Kentucky Equine Research Institute (KER). Receptura má základy v poznatcích z výzkumu výkonnosti koní, které se osvědčily na OH, stejně jako v distančním jezdeckém sportu. Je to vysokovýkonnostní krmivo pro klasický soutěžní sport. Vhodný pro drezuru, skoky, všestranost, western i spřežení. Vyšší sportovní výkonost vyžaduje sílu, schopnost koncentrace a dobré nervy.
Papírový pytel 20kg    Sport Enduranc. V distančním jezdeckém sportu je požadován vytrvalý výkon s vysokou spotřebou kyslíku po dobu mnoha hodin. Pro zabránění překyselení svaloviny je zde výhodou krmení v nízkoglykemických mezích s omezeným přísunem nestruktirálních sacharidů.
Papírový pytel 20kg  Sports Racing. Pro vysoký výkon v krátkém čase. Krmivo pro cvalové a klusové dostihy.
Papírový pytel 20kg  Nutri Star Musli s redukovaným obsahem škrobů je díky svému složení vhodné zejména pro westernová plemena koní. Bílkovina je vysoce hodnotná, ale její obsah je nižší. Nutri Star se také výborně osvědčil pro základní trénink mladých koní nebo při svalových problémech koní všech plemen.
Papírový pytel 20kg - cena 510,- KčReform musli ,,G" je vyvážené musli vhodné zejména pro krmení temperamentních a obtížně krmitelných jezdeckých koní.
Papírový pytel 20kg - cena 500,- KčVitalmusli Beste Jahre je moderní musli bohaté na vlákninu pro citlivé a starší koně, ale také pro citlivé vykrmení vyhublých koní, nebo koní se sklony ke kolikám.
Papírový pytel 20kg - 570,- KčVollwertpellets jsou pelety bohaté na živiny, lisované za studena, vhodné pro všechna plemena koní a účely použití. Vhodné také pro stáje s vyšším počtem koní.
Papírový pytel 25kg - cena 470,- Kč
Vollwertpellets ligth  - papírový pytel  25kg - cena 470,- KčSuper Condition - výkonná muskulatura je základním předpokladem pro úspěšný sport. Pouze dobře prokrvené a uvolněné svaly jsou budovány správným způsobem a pomáhají tak koni k síle a vytrvalosti. Super Condition dává k dispozici výživné látky důležité pro svalovou látkovou výměnu.
Papírový pytel 20kg  Struktur Energetikum - v tomto krmivu jsou zkoncentrovány vybrané nejjemnější přísady jako nejrůznější olejniny, mořské řasy, ovoce a více než 30 bylin různých ročních období, do jednoho velmi dobře chutnajícího musli. Krmivo má tak vyladěno složení vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, že denní dávka je plně vybalancovaná již při minimálním denním krmném množství.
Papírový pytel 20kgLuzern Mix je sušený produkt z vojtěšky a ovesné zeleně zpracovaný za přísně hygienických podmínek, který je pro svoji trvale stabilní kvalitu mnohostranně a prakticky využitelný.
Papírový pytel 20kg   Irish Mash - tato nanejvýš chutná směs, kterou velmi snadno připravíte, povzbuzuje trávení a látkovou výměnu a v krmném plánu by neměla chybět ve dnech odpočinku a stání, po velkých výkonech, při výměně srsti nebo po nemocech.
Papírový pytel 15kg  


C-Real Basic balanc - vysoce otevřené vločky z ječmene, kukuřice a černého ovsa.
Papírový pytel 20kg - cena 470,- Kč
C-Real Basic dynamic - vysoce otevřené vločky z černého ovsa, ječmene a kukuřice.
Papírový pytel 20kg - cena 470,- Kč
C-Real Basic Maisflocken  -  vločky z kukuřice.
Papírový pytel 20kg - cena 470,- Kč

 


LA Rosslet cenově výhodné krmivo ve formě musli pro všechny kategorie koní.
Papírový pytel 20kg   

 

Více informací o krmení st Hippolyt naleznete na stránkách www.hippolyt.cz